Majutuse info

Tellimuse kinnitamise ja tühistamise tingimused: tellimuse tegemise hetkel broneeritakse Teie pangakontolt või pangakaardilt kogu tellimuse maksumus. Tellimust on võimalik tasuta tühistada 14 päeva enne saabumispäeva. Mitteilmumise või hilise annulleerimise korral ei kuulu see tagastamisele.

Broneeringu muutmine ja raha tagastamine: Broneeringu muutmiseks tuleb Maia Residentsi e-posti aadressile info@maia.ee saata sellekohane teade. Broneeringut on võimalik muuta 14 päeva enne saabumise kuupäeva. Sellest hilisem broneeringu muutmine on kehtetu ja ettemaksu ei tagastata. Broneeringu muutmisel tuleb arvestada, et muutunud võivad olla nii külaliskorteri hind kui Kliendile sobiva külaliskorteri saadavus. Tasuta on broneeringut võimalik muuta 14 päeva enne saabumise kuupäeva.

Saabumine ja lahkumine: külaliskorter on teie kasutuses saabumispäeval alates kella 15.00-st kuni lahkumispäeval kell 12.00-ni. Öörahu külaliskorterites on kell 23-07:00.

Kõikides külaliskorterites on paindlik võtmevaba sissepääs. Iseteenindussüsteem võimaldab külalistel saabuda nendele sobival ajal. Saadame Teile meilile uksekoodi, millega pääseb külaliskorterisse saabumispäeval alates kell 15:00.

Parkimine on maja hoovis külaliskorteri kliendile tasuta.

Lemmikloomad on lubatud ainult osades külaliskorterites, täpsemat infot saab e-maili aadressil info@maia.ee.

Suitsetamine on meie külaliskorterites keelatud.