Aeg, hetked, naervad lapsed, rõõmsad kogemused.

Puhkus Pärnus võib olla kõike – päeva mahuvad nii sport, pikad jalutuskäigud, restorani naudinguid kui ka liivarannamõnud. Siin on õhk on puhtam, taevas sinisem ja naer kuulub igasse päeva.

 

Maia Residentsid asuvad supelrannast jalutuskäigu kaugusel. Tennisehall, padeliväljak ja seikluspark lühikese jalutuskäigu kaugusel. UUED, kõigi mugavustega, kvaliteetsed, avarad (128 m2), läbi kahe korruse paiknevad külaliskorterid Pärnus. Kõikidel külaliskorteritel on 3 magamistuba ja rõdu ning suur terrass. Enamusel külaliskorteritel on ka panipaik, kus saab hoida nii jalgrattaid, tõukerattaid, golfi- ja surfivarustust kui ka lapsevankrit.

 

Ruumi on igaühele – nii suurele perele, väikesele perele, kärgperele, kui ka vanavanematele. Kõrval residentsis on ruumi ka sõbra perele.

 

Oled oodatud.
Maia Residentsid Pärnus

RANNAPUHKUS

SUVEPEALINNAS

SPORTLIK PUHKUS

KOOS PEREGA

RESTORANID

PÄRNUS

Meie filosoofia

Pere, armastus, aeg ja veel rohkem aega. Hommikusöök voodis.
Päev sportides, päev koos perega, päev rannas. Iga päev on laupäev.
Päev täis puhkuseplaane või päev, mil ei pea mitte midagi tegema…See on sinu puhkus, kui valid Maia Residentsi.


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt100399/domeenid/www.maia.ee/htdocs/wp-content/plugins/nd-shortcodes/shortcodes/custom/service/layout/layout-5.php on line 8

UUED kvaliteetsed ja avarad külaliskorterid Pärnus. Supelrand jalutuskäigu kaugusel.

6

KÜLALISED

3

MAGAMISTUBA

2

VANNITUBA

2

RÕDU/TERRASS

Kõikidel külaliskorteritel on 3 magamistuba ja rõdu ning suur terrass. Igal külaliskorteril on ka panipaik, kus saab hoida nii jalgrattaid, tõukerattaid, golfi- ja surfivarustust kui ka lapsevankrit.

Pärnu söögikohad on eelkõige tuntud oma hea taseme ja andekate peakokkade poolest. Parimad Pärnu restoranid kuuluvad Eesti Restoranijuhi soovitusnimekirja – seega väärivad kindlasti külastamist.

Pärnus on kokku 70 kilomeetrit kergliiklusteid - jalgrattaga pääseb Pärnus kõikjale ning seetõttu on jalgrattaga liikumine väga populaarne ka kohalike seas. Rentige kogu perega jalgrattad ning avastage Pärnut ratastel.

Supelrand jalutuskäigu kaugusel. Pärnus on ligi 2 kilomeetrit rannajoont, mis tähendab, et ruumi on kõigile soovijatele. Kõige populaarsem ala jääb rannahoone ümbrusesse.